KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13229299

nr 1322 9299

Servulo Esmeraldo

(1929-2017), Brasilien

Etsningar, 2 st, "Fraseltoire" respektive "Le Hameau", kompositioner. Signerad, numrerad 5/50 respektive 40/50, oramade lösa blad, ca 50x32 cm

Sérvulo Esmeraldo, brasiliansk konstnär född 1929, död 2017.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 april 2020
kl 20:48:48

27/4 14:09:57 1      300 kr
27/4 20:43:48 2      Vinnande bud

Servulo Esmeraldo

Läs mer om Servulo Esmeraldo