KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13229299
nr 1322 9299
Servulo Esmeraldo
(1929-2017), Brasilien
Etsningar, 2 st, "Fraseltoire" respektive "Le Hameau", kompositioner. Signerad, numrerad 5/50 respektive 40/50, oramade lösa blad, ca 50x32 cm
Sérvulo Esmeraldo, brasiliansk konstnär född 1929, död 2017.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:48:48
27/4 14:09:57
300 kr
27/4 20:43:48
Servulo Esmeraldo
Läs mer om Servulo Esmeraldo